Zverejnenie ubytovacieho zariadenia

Ponúkame zverejnenie informácii o Vašom ubytovacom zariadení na stránke: http://www.obecpodhajska.sk/ubytovanie.

Podmienky zverejnenia:

• vydanie záväzného stanoviska k prechodnému ubytovaniu - Daň za ubytovanie
  • zaplatenie poplatku za zaradenie alebo zmenu

Postup zverejnenia - nový alebo zmena:

• Vyplniť žiadosť o zverejnenie ubytovacieho zariadenia - elektronickej forme - RTF súbor alebo PDF súbor (Program Acrobat Reader od verzie 11 ponúka ukladanie PDF formulárov). Do žiadosť neuvádzajte cenu za ubytovanie. Za správnosť údajov zodpovedá majiteľ alebo prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia.
  • Žiadosť v elektronickej forme (nie skenované) s 1x fotografiou (exteriéru alebo interiéru) vášho ubytovacieho zariadenia s rozlíšením minimálne 1024x768 px zašlite na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Poplatky:

• ak má majiteľ ubytovacieho zariadenia v obci trvalý pobyt - 0,00 EUR
  • ak nemá majiteľ ubytovacieho zariadenia v obci trvalý pobyt - 17,00 EUR
  • zmena informácií o ubytovacom zariadení - 2,00 EUR

Zrušenie informácií o ubytovacom zariadení bude na základe žiadosti o zrušenie záväzného stanoviska k prechodnému ubytovaniu. - Daň za ubytovanie