Obsah

Informácie o webovom sídle

Webové sídlo www.obecpodhajska.sk (ďalej len webové sídlo) je vytvorené s ohľadom na maximálnu prístupnosť obsahu a funkčnosť. Vyhovuje všetkým dôležitým pravidlám najznámejších metodík (CSS a WCAG 1.0.). Štruktúra obsahu a vzhľadu webového sídla je vytvorená validným XHTML 1.0, vizuálna prezentácia pomocou kaskádových štýlov (CSS).

Webové sídlo ako také je prístupné aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádových štýlov (CSS), Java a JavaScript sekvencií. Pre hodnoty atribútov značkovacieho jazyka a vlastností štýlových predpisov na týchto stránkach sú použité relatívne jednotky a ich obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.

Niektoré informácie na tejto stránke sú publikované v podobe dokumentov vo formáte .PDF z dôvodov, že buď obsahujú typografické prvky a formátovanie, ktoré webový formát XHTML nepodporuje, alebo sú príliš veľké a je vhodné ich stiahnutie. Pre zobrazenie týchto dokumentov je potrebné mať nainštalovaný prehliadač Adobe Reader, ktorý je možné zdarma stiahnuť zo stránky spoločnosti www.adobe.com. V niektorých prípadoch (hlavne ak je vyžadovaná publikácia editovateľného dokumentu) je dokument zverejnený vo formáte .RTF. Tieto dokumenty je možné zobraziť a editovať vo väčšine bežne používaných textových editorov.

Kontakt

Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Obec Podhájska, Zdravotnícka 322/2, 941 48 Podhájska, Telefón: +421 35 6586 106,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.