Obsah

VÝSLEDKY - Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2017

 

 

Výsledky volieb do orgánov samosprávnych krajov 2017 v obce Podhájska

 

Počet zapísaných voličov - 928

Počet vydaných obálok - 280

Počet odovzdaných obálok - 280

Počet platných hlasov za predsedu - 275

Počet platných hlasov za poslancov - 277

Volebná účasť - 30,17 %

  

Voľba predsedu:

                                                                                             

    

Kandidát

  
  

Strany

  
  

Počet hlasov

  
  

Percentuálne rozdelenie

  
  

1.

  
  Milan    Belica     

        Smer-SD, SNS, Most-Híd   

  
  

     111   

  
  

    40,36 %

  
  

2.

  
  

Milan    Uhrík

  
  

        ĽSNS

  
  

       57

  
  

    20,72 %

  
  

3.

  
  

Peter    Oremus

  
  

        Nezávislý kandidát

  
  

       50

  
  

    18,18 %

  
  

4.

  
  

Ján    Greššo

  
  

        SaS, OĽaNO, KDH, NOVA, OKS, Šanca, DS

  
  

       49

  
  

    17,81 %

  
  

5.

  
  

Renáta    Kolenčíková

  
  

        Nezávislý kandidát

  
  

         8

  
  

      2,90 %

  
  

6.

  
  

Ján Marko   

  
  

        NP

  
  

         0

  
  

      0,00 %

  
    

Iván    Farkas

  
  

        SMK

  
  

         0

  
  

      0,00 %

  
    

László    Hajdu

  
  

        MKDA

  
  

         0

  
  

      0,00 %

  

                                      

 

Voľba poslancov:

              

  

Meno

  
  

Počet

  

hlasov

  
  

Strany

  
  

Volebný obvod

  
  

Status

  

Adrián   Takáč

20

ĽS   Naše Slovensko

Volebný obvod č. 4

Nezvolený

Andrea   Hudecová

28

ĽS   Naše Slovensko

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Bertalan   Bóna

30

MOST   - HÍD, SNS,   SMER-SD

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Branislav   Becík

69

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Zvolený

Daniel   Žingor

34

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Dávid Nagy

4

SMK-MKP

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Eva   Polerecká

38

MOST   - HÍD, SNS,   SMER-SD

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Eva   Smolíková

81

MOST   - HÍD, SNS,   SMER-SD

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Gabriel   Katona

39

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Zvolený

Gizela   Kevélyová

7

SME   RODINA - Boris Kollár

Volebný obvod   č. 4

Nezvolený

Helena   Bohátová

86

SMER-SD,   MOST   - HÍD, SNS

Volebný   obvod č. 4

Zvolený

Igor   Sádovský

98

NOVA,   OBYČAJNÍ   ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS,   SaS,   KDH,   ŠANCA

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Ivan   Katona

24

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Ivan Solár

55

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

János Bób

3

SMK-MKP

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Ján Volf

45

SNS,   SMER-SD,   MOST   - HÍD

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Jozef   Francel

16

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Jozef   Zaťko

19

NP

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Juraj   Šimunek

52

SaS,   ŠANCA,   OBYČAJNÍ   ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,   OKS,   KDH

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Karin   Jaššová

77

SMER-SD,   MOST   - HÍD, SNS

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Ladislav   Balogh

30

ĽS   Naše Slovensko

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Ladislav   Marenčák

72

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Zvolený

Lenka   Szegényová

9

KSS

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Ľuboš Ivan

46

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Marcel   Filaga

82

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Zvolený

Marek   Oremus

110

SMER-SD,   MOST   - HÍD, SNS

Volebný   obvod č. 4

Zvolený

Mária   Czuczor

3

SMK-MKP

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Martin   Búry

31

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Martin   Mikla

38

ĽS   Naše Slovensko

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Martin   Šteták

34

ĽS   Naše Slovensko

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Otokar   Klein

48

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Zvolený

Pavol   Uhrín

12

DOMA   DOBRE

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Radovan   Kuruc

30

ĽS   Naše Slovensko

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Richard   Schwarz

23

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Stanislav   Kosec

35

ĽS   Naše Slovensko

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Štefan   Prešinský

13

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Štefan   Skok

3

NP

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Tatiana   Svetlanská

28

Nezávislý   kandidát

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Tibor   Dobai

3

SMK-MKP

Volebný   obvod č. 4

Nezvolený

Tibor   Matuška

91

SMER-SD,   SNS,   MOST   - HÍD

Volebný   obvod č. 4

Zvolený